ART / Oil paintings / Oil painting 7797133
nr 779 7133
OIL PAINTING
unsigned, Tallar på klippa, 43 x 55, wear, damages.
osignerad, Tallar på klippa, 43 x 55
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday September 24 2012
at 18:12:01
24/9 16:59:28